Camping Plus – wakacje na piątkę z plusem! | Campingplus.pl

Lista kempingów

Portugalia
Region

Kemping GuinchoPortugalia Lizbona

  • Niewielki, porośnięty drzewami piniowymi kemping nad oceanem
  • W odległości spaceru od przepięknej, szerokiej plaży, idealnej do uprawiania windsurfingu
  • Tylko 30 kilometrów od fascynującej Lizbony
  • W pobliżu eleganckich kurortów Cascais i Estoril
  • Otoczone zielenią baseny, restauracja, sklep, kort tenisowy i plac zabaw

Guincho to położony na wybrzeżu atlantyckim, kameralny, porośnięty sosnami kemping. Mimo, że ośrodek jest niewielki znajdziecie na nim wszystko, czego trzeba, żeby spędzić wspaniałe wakacje: czekają tu na Was dwa baseny, restauracja, sklep i kort tenisowy. Tylko krótki spacer przez malownicze wydmy będzie dzielił Was od wspaniałej, popularnej wśród windsurferów plaży. Guincho jest też świetną bazą wypadową: odległość do Lizbony wynosi zaledwie 30 kilometrów! Korzystając z komunkacji publicznej bez problemu dostaniecie się też do eleganckiego kurortu Cascais czy do Cabo da Roca- najdalej wysuniętego na zachód punktu w Europie!

SPRAWDŹ KEMPINGBlisko wspaniałej Lizbony

Blog

Nasza firma

Od ponad 20 lat organizujemy Wam wyjątkowe wakacje wśród bliskich, w najpiękniejszych miejscach Europy, na wybranych, cieszących się najlepszymi opiniami kempingach.

Staliśmy się przedstawicielami najlepszych firm organizujących wakacje na kempingu i wyszliśmy naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. W Camping Plus czekają na Was kempingi Eurocampu i Roana. Duży wybór miejsc PLUS nasze doświadczenie oznacza jedno – wakacje z Camping Plus to lato niosące najpiękniejsze wrażenia i najcenniejsze wspomienia. Camping Plus to wakacje na piątkę z plusem!

lista kempingów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

71 793 22 22

 

NAPISZ DO NAS

INFO@CAMPINGPLUS.PL