Camping Plus – wakacje na piątkę z plusem! | Campingplus.pl

Lista kempingów

Luksemburg
Region

Kemping BirkeltLuksemburg Mersch

  • Pięknie usytuowany kemping blisko uroczego miasteczka Larochette
  • Wspaniały, podgrzewany basen z rozsuwanym dachem, mała zjeżdżalnia w kształcie węża i brodzik dla maluchów
  • Wiele malowniczych tras spacerowych i rowerowych w okolicy
  • Mini golf, jazda konna, trampoliny, bulodrom i boiska na kempingu
  • Tylko 27 km od stolicy kraju - pełnego zabytków miasta Luksemburg

Nasz jedyny kemping w Luksemburgu zachwyca swoją lokalizacją tuż obok uroczego miasteczka Larochette. Dzięki lasom i łąkom znajdującym się w okolicy to idealne miejsce dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z przyrodą i relaksu.  Z kolei na samym kempingu czekają na Was wspaniałe baseny, wspólne wieczory przy grillu, koncerty, zawody sportowe i konkursy. Oferowane są także przejażdżki konne po lesie i okolicach. Od stolicy kraju Birkelt dzieli jedynie 9 km, więc nawet częste wycieczki do tego ciekawego miasta nie będą stanowiły problemu.

SPRAWDŹ KEMPINGBlisko miasta Luksemburg

Blog

Nasza firma

Od ponad 20 lat organizujemy Wam wyjątkowe wakacje wśród bliskich, w najpiękniejszych miejscach Europy, na wybranych, cieszących się najlepszymi opiniami kempingach.

Staliśmy się przedstawicielami najlepszych firm organizujących wakacje na kempingu i wyszliśmy naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. W Camping Plus czekają na Was kempingi Eurocampu i Roana. Duży wybór miejsc PLUS nasze doświadczenie oznacza jedno – wakacje z Camping Plus to lato niosące najpiękniejsze wrażenia i najcenniejsze wspomienia. Camping Plus to wakacje na piątkę z plusem!

lista kempingów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

71 793 22 22

 

NAPISZ DO NAS

INFO@CAMPINGPLUS.PL