Camping Plus – wakacje na piątkę z plusem! | Campingplus.pl

Lista kempingów

Słowenia
Region

Kemping Terme CatezSłowenia Słowenia południowa

  • Świetny kemping, stanowiący część dużego ośrodka wakacyjnego
  • Kryte i otwarte baseny o łącznej powierzchni 12 000 m²
  • Całoroczny program rozrywkowy oraz mini klub dla dzieci
  • Idealny dla dzieci w każdym wieku
  • Bliska odległość od Zagrzebia - stolicy Chorwacji, który oddalony jest tylko o 47 km od kempingu

Kemping Terme Catez stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania zarówno Słowenii jak i Chorwacji. Podczas pobytu tutaj możecie odwiedzić aż dwie stolice: Zagrzeb i Lublanę, polecamy też wycieczkę do słynnego, alpejskiego Jeziora Bled. Terme Catez oferuje swoim gościom wspaniały, wielki kompleks wodny z dwiema strefami: basenów zewnętrznych i krytych. Czekają tam na Was takie atrakcje, jak wodospady, fontanny, jacuzzi, leniwa rzeka, statki pirackie czy basen ze sztucznymi falami. Dodatkowo kemping posiada własne, gorące źródło termalne, którego woda wypełnia baseny.

SPRAWDŹ KEMPINGWyjątkowy kompleks basenów

Blog

Nasza firma

Od ponad 20 lat organizujemy Wam wyjątkowe wakacje wśród bliskich, w najpiękniejszych miejscach Europy, na wybranych, cieszących się najlepszymi opiniami kempingach.

Staliśmy się przedstawicielami 4 najlepszych firm organizujących wakacje na kempingu i wyszliśmy naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. W Camping Plus czekają na Was kempingi: Eurocampu, Homaira, Roana i Al Fresco. Duży wybór miejsc PLUS nasze doświadczenie oznacza jedno – wakacje z Camping Plus to lato niosące najpiękniejsze wrażenia i najcenniejsze wspomienia. Camping Plus to wakacje na piątkę z plusem!

lista kempingów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 16:00

71 793 22 22

 

NAPISZ DO NAS

INFO@CAMPINGPLUS.PL